Czym jest PbN

Gra „Przemyśl by Night” to gra miejska toczona na zasadach gry „LARP”. Gracze wcielają się w postacie wampirów i odgrywając je tworzą swe drugie życie. Odgrywanie takie ma pewne podobieństwa do sztuki teatralnej lub filmu. W naszej grze sceną jest jednak całe miasto a scenariusz jest płynny i tworzony na bieżąco przez samych graczy. W odróżnieniu od wyreżyserowanego przedstawienia gdzie aktor nie może zachować się wbrew scenariuszowi nasi gracze mają wolność decyzji, a istniejąca mechanika rozgrywki ma za zadanie rozstrzyganie kwestii spornych.

„Przemyśl by Night” zapewni wam niezapomniane wrażenia związane z poznawaniem świata po zachodzie słońca. Nocą nasze miasto opanowane jest przez klany nadnaturalnych istot walczących ze sobą, prowadzących własną politykę, interesy i mających własne ukryte cele. Poznaj nowy świat, spotkaj ciekawych ludzi, walcz z innymi używając ciekawego systemu Dyscyplin i Umiejętności, lub zajmij się polityką. Świat Mroku czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>